Choď na obsah Choď na menu
 


Piešťany Bodona

30. 9. 2012

 So silnou podporou klubu sme sa vydali v toto krásne nedeľné ráno po dlhšej odmlke otestovať naše schopnosti. Po príchode do Piešťan na cvičisko klubu Bodona ma nejako odvaha začala prechádzať, keď som uvidela tú konkurenciu. Bolo nás 16 súťažiacich.  Prevládali vlkošeďáci, boli aj maliňáci, dvaja československí a exterieráci sme boli dvaja. 

Vylosovala som si dvojku, čomu som teda moc rada nebola, ale čo sa dá robiť, aspoň že ma nezastihla jednotka. 

Poslušnosť ukázal Cairo veľmi slušnú, škoda len privolačky, ktorú sme robili pre istotu z odloženia, čiže dva body rovno dole, jeho najnovšia špecialita je dotyky pri skoku cez prekážku, ale ostatné bolo fajn, tak nám pán rozhodca Palec nadelil 94 bodov, s čím som bola spokojná.

Obranu ukázal Cairo na svoje schopnosti fakt peknú a prvý krát mi obehol všetky plenty v cudzom prostredí, ale keďže mu chýba tá správna razancia, potešilo ma aj 92 bodov, čím sme si vyslúžili prvé miesto, čomu som nedokázala uveriť ešte po ceste domov.

Keď to zhrniem, bola to fajn akcia (keď nerátam moje inkfartové stavy pri nástupe na pľac)

organizačne zvládnutá dobre, pán rozhodca bol férový a objektívny, atmosféra bola dobrá, k čomu prispeli aj moji fanúšikovia Maťa, Vilo, Miška (ktorá priniesla dokonca aj mňamový koláčik), Dušan a samozrejme moja polovička, ktorá sa vždy na 100% postará o to, aby som na preteku nebola hladná a smädná:)) a dokáže ma vždy psychycky podporiť.