Choď na obsah Choď na menu
 


Skúška SVV2

13. 10. 2012

Začnem asi počasím...bolo ako na objednávku: cez noc popršalo, bolo pod mrakom a nakoniec skúšok vyšlo ešte aj zubaté slnko.Asi nám chcelo pogratulovať k úspechu.

Na stopu som šla s očakávaním, že snáď limit splníme, pretože stopa je naša slabá stránka. Cairo ma neskutočne prekvapil a my sme dostali 98 bodov!!!! To som neočakávala ani v tom najkrajšom sne. Prvý krát sa mi stalo, že po stope zo mna opadla všetka nervozita a tréma a do ostatných disciplín som šla úplne v pohode, čo sa odrzkadlilo samozrejme aj na Cairovi.

Poslušnosť bola pekná, ale keďže nemáme urobený rebrík a plazenie sme začali cvičiť týždeň pred skúškami, tak sme dosiahli 80 bodov. ostatné bolo fakt pekné a najkrajšia bola privolačka, za čo sme si vyslúžili dokonca aj potlesk:)

Obrana bola parádna, figurant mi povedal, že takú razanciu pri Cairovi ešte nevidel. Super, poteší, Denis:) Konečný počet bodov 98.

Keď to zhrniem, bol to fakt vydarený deň. Atmosféra bola úžasná, uvolnená, veľa sme sa nasmiali, pán rozhodca Hamerlík nesklamal, prispel k tomu, aby sme sa cítili dobre a nestresovali sa. Skúšky dopadli pre všetkých úspešne, takže bol naozaj dôvod na vtipkovanie a smiech. Skrátka sobota ako má byť:)))