Choď na obsah Choď na menu
 


Vianočný pretek 2012

1. 1. 2013

 Rok nám zase ubehol ako voda a my sme sa stretli opäť na vianočnom preteku v našom klube. Tento rok sa niesol v znamení domáceho boja:-) Keďže sme s Cairom urobili skúšku SVV2, tak som sa rozhodla pretekať v tejto kategórii. Pretekári sme boli štyria, z toho traja z nášho klubu. Vylosovala som si štvorku, čomu som bola vďačná, pretože strašiak jednotka sa mi aj tentoraz vyhla.

Súťažiť som šla bez veľkých očakávaní, pretože rebrík sme stále zvládnutý nemali, lebo sa dosť zle v tomto ročnom období cvičí, keďže rebriny bývajú namrznuté a tak sme nastupovali na pľac rovno s mínus 10 bodmi, čo neveští zrovna dobrý výsledok. Celkovo sme na poslušnosti získali 81 bodov, za čo môže teda hlavne spomínaný rebrík a druhá naša slabá stránka: spoločné plazenie. Ťažko povedať, kto z nás dvoch to viacej kazí, ale pán Meresjev by nad nami isto riadne krútil hlavou:-)

Obrana bola taká pravá Cairovská. Plenty obehol všetky, vyštekanie bolo dobré, ale pri výsluchu vytiahol z rukáva svoj starý zlozvyk a vyrušoval štekaním o život. Razanciu tento krát tiež nechal doma, takže som bola vďačná aj za ceľkový počet 92 bodov.

Umiestnili sme sa na druhej priečke, čo som naozaj neočakávala ani vo sne. O prvenstvo nás pripravil náš Vilo Ružička s Kubom, ale nič to, my ich raz dostaneme:-)

Celkovo to bola dobrá akcia, Roman uvaril fajnú kapustnicu a napriek silno mrazivému počasiu sme sa všetci dobre zabavili.

P.S.: Aby si vedel Denis, tak teraz o tebe nenapíšem nič:-)))